Budget-filter
Koopwoningen onder €500.000 in Gooise Meren
9 actieve listings met vraagprijs tot en met €500.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €500.000 in Gooise Meren
Voor een budget tot €500.000 zijn er momenteel 9 koopwoningen in Gooise Meren. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Gooise Meren is € 800.000 (€ 5.948/m²). Een woning van circa 84 m² past dus rond uw bovengrens van €500.000.
Wijken in Gooise Meren
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prinses Marijkehof 98 Vierhoven | 81 | 4 | E | € 445.000 | € 5.494 |
| Churchillstraat 13 Tuindorp Keverdijk | 83 | 5 | C | € 415.000 | € 5.000 |
| Amsterdamsestraat 4 Vesting Muiden | 73 | 3 | A | € 410.000 | € 5.616 |
| E. de Bruynstraat 43 Tuindorp Keverdijk | 84 | 4 | C | € 375.000 | € 4.464 |
| Amersfoortsestraatweg 76 Componistenkwartier | 81 | 3 | F | € 365.000 | € 4.506 |
| Graaf Wichmanlaan 13 Schimmellaan | 46 | 2 | F | € 309.000 | € 6.717 |
| Laarderweg 28 Laarderwegkwartier | 66 | 2 | unknown | € 300.000 | € 4.545 |
| Mackaylaan 38 Ministerpark | 31 | 1 | A | € 295.000 | € 9.516 |
| Amersfoortsestraatweg 90 Componistenkwartier | 62 | 2 | C | € 285.000 | € 4.597 |